Wyprzedaż

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wyprzedaż, czyli niska cena, wysoka jakość!

Produkty proponowane Państwu w ramach wyprzedaży to najczęściej takie, których termin ważności jest stosunkowo krótki lub których opakowanie zewnętrzne zostało nieznacznie uszkodzone. Ponieważ bardzo dbamy o Państwa pełną satysfakcję z zakupów na naszej stronie, zawsze o tym uczciwie informujemy.

Jednocześnie podkreślamy, że soczewki kontaktowe wyprzedażowe są produktami pełnowartościowymi, w stu procentach bezpiecznymi w użytkowaniu i  w niczym się nieróżniące się od produktów dostępnych w regularnej sprzedaży. Poza ceną oczywiście – najbardziej atrakcyjną na rynku!

Ponieważ asortyment wyprzedażowy ulega regularnym zmianom, serdecznie Państwa zapraszamy do częstych wizyt na tej podstronie – może się okazać, że od dawna upatrzony produkt będzie dostępny w nieoczekiwanie dobrej ofercie!

Przed zakupem warto jednak zwrócić uwagę na to, czy są Państwo w stanie wykorzystać cały produkt przed upływem daty przydatności do użycia.

Gdy opis wskazuje, że wskazana przez nas data jest najbliższą z dat dostępnych, oznacza to, że posiadamy większą ilość takich samych produktów ze zbliżającą się datą ważności: zawsze wysyłamy produkty z najkrótszym terminem, jednak w przypadku większego zamówienia – prosimy o bezpośredni kontakt, gdyż możliwa jest negocjacja w tym zakresie.

Dlaczego skorzystać z naszej wyprzedaży?

Wyprzedaż to przede wszystkim okazja do tego, aby zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie tylko – to również możliwość zapoznania się z nowymi produktami, na których zakup nie zdecydowaliby się Państwo w regularnej cenie. To także sposób na poszukiwanie nowych rozwiązań dla siebie – okazyjne ceny pozwalają na wypróbowanie szerszego asortymentu.

Jeśli do tej pory nie mieli Państwo okazji do korzystania z zalet soczewek, wyprzedaż to również możliwość, aby przekonać się, czy jest to rozwiązanie dla Państwa. Przy wyborze, warto zwrócić uwagę, że w naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju soczewki, które dzielą się ze względu na materiał, którego użyto do ich wykonania, czas noszenia, tryb noszenia oraz przeznaczenie. 

Proponujemy Państwu soczewki jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne, które mogą być zarówno sferyczne (korekcyjne), toryczne (korygujące astygmatyzm), progresywne (przystosowane dla osób po 40. roku życia), jak i kolorowe (zmieniające tęczówkę oka). Oferowane przez nas soczewki są wykonane z materiału hydrożelowego lub silikonowo-hydrożelowego i mogą być zarówno twarde, jak i miękkie.

Aby czuć się w pełni komfortowo, przed zakupem pierwszych soczewek, wysoce zalecane jest udanie się do specjalisty, który pomoże jednoznacznie w określeniu Państwa potrzeb – wówczas będą mogli być Państwo w stu procentach pewni udanego zakupu. 

Ponadto w ramach wyprzedaży często mogą Państwo również znaleźć produkty niezbędne do prawidłowej pielęgnacji soczewek oraz utrzymania zdrowia oczu – płyny do soczewek i pudełeczka na soczewki oraz krople do oczu.