Renu

Bausch&Lomb ReNu MultiPlus 360 ml

ReNu MultiPlus 360 ml

Cena: 39,00 zł

Bausch&Lomb Renu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml

Renu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml

Cena: 39,00 zł

Uniwersalne płyny do soczewek

 Płyny do soczewek kontaktowych marki ReNu służą ich codziennej pielęgnacji: czyszczeniu, płukaniu, dezynfekcji, nawilżeniu oraz przechowywaniu. Dzięki ich wielofunkcyjności cieszą się dużą popularnością wśród Klientów, którzy doceniają je za podniesienie komfortu i ostrości widzenia. Formuła antyalergiczna powoduje możliwość ich wykorzystania przy wszystkich miękkich soczewkach kontaktowych – zarówno silikonowych, jak i silikonowo-hydrożelowych.

Płyn do soczewek, podobnie jak produkty tego samego typu proponowane przez inne marki, należy zużyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia, dlatego proponujemy Państwu różne pojemności – będą mogli Państwo wykorzystać całość produktu niezależnie od częstotliwości noszenia soczewek.

 ReNu Multi Plus

 To kompleksowa odpowiedź na potrzeby użytkowników soczewek – ma właściwości pielęgnacyjne i dezynfekujące, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu naturalnych substancji enzymatycznych. Poloksamina, decydująca o wysokim nawilżeniu oraz dokładnemu czyszczeniu poprzez usuwanie osadów tłuszczowych, w połączeniu z hydrantem, który rozkłada nagromadzone białka, zapewniając higienę i bezpieczeństwo oraz z dymerem, usuwającym bakterie i drobnoustroje, pozostając jednocześnie neutralnym dla oka, to połączenie mające działanie izotoniczne. Ponadto płyn jest całkowicie sterylny. Doskonale się sprawdzi również przy przechowywaniu soczewek, a do każdego pudełka dołączany jest  pojemniczek, który jeszcze bardziej to ułatwi.

 Płyn ReNu MPS(Multi-Purpose Solution)

Ten płyn wielofunkcyjny jest dedykowany oczom wrażliwym, ponieważ nie zawiera chlorheksydyny ani thimerosalu, a tym samym – jest wyjątkowo łagodny. W jego składzie obniżono również zawartość środków grzybobójczych oraz bakteriobójczych. Ma pH zbliżone do naturalnego filmu łzowego i zapewnia bardzo wysoki poziom nawilżenia, co podnosi komfort i efektywność korekcji wzroku przy użyciu soczewek. Jednocześnie płyn ReNu jest neutralny dla oczu, a bardzo efektywny w pielęgnacji – nie ma znaczenia, czy soczewki są tygodniowe, czy miesięczne – każdego dnia są jak nowe.

 Krople do oczu ReNu

 Krople typu „sztuczne łzy” doskonale sprawdzą się w przypadku konieczności dodatkowego nawilżenia. Eliminują suchość oka, a jednocześnie zapobiegają zapaleniu spojówek bądź rogówki. Szczególnie poleca się je osobom, spędzającym dużo czasu przed komputerem bądź w zadymionych pomieszczeniach.  Krople też mogą nawilżać miękkie soczewki kontaktowe, co dodatkowo wspomaga komfort ich użytkowania. Dzięki niewielkiej pojemności, z łatwością można je przechowywać  nawet w kieszeni kurtki bądź koszuli, dlatego doskonale się sprawdzi w sytuacjach awaryjnych, zwłaszcza w przypadku przedostania się ciał obcych do oka.

 Kim jest producent?

 Produkty marki ReNu pochodzą od amerykańskiego producenta Bausch & Lomb. Firma ta powstała w 1853 roku w wyniku współpracy Johna Jacoba Bauscha i Henry’ego Lomba i obecnie jest jednym z największych firm w branży optycznej, a ich produkty słyną z bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości. Początkowo produkowano w niej soczewki kontaktowe, dziś działalność rozszerzono również na sprzęt medyczny.