Opakowanie

Cena

  • 45,00 zł - 252,00 zł

Bausch & Lomb

Bausch&Lomb Soflens Daily Disposable - 30 soczewek

Soflens Daily Disposable - 30 soczewek

Cena: 49,00 zł za 30 szt.

Bausch&Lomb Optima FW (SofLens 38) 6 sztuk

Optima FW (SofLens 38) 6 sztuk

Cena: 60,00 zł za 6 szt.

Bausch&Lomb PureVision 2 6 soczewek

PureVision 2 6 sztuk

Cena: 98,00 zł

Bausch&Lomb SofLens Comfort (Soflens 59) 6 sztuk

SofLens Comfort (Soflens 59) 6 sztuk

Cena: 45,00 zł za 6 szt.

Bausch&Lomb Biotrue ONEday for Presbyopia 30 soczewek

Biotrue ONEday for Presbyopia 30 soczewek

Cena: 89,00 zł

Bausch&Lomb Biotrue ONEday 90 soczewek

Biotrue ONEday 90 soczewek

Cena: 152,00 zł za 90 szt.

Bausch&Lomb Biotrue ONEday 30 soczewek

Biotrue ONEday 30 soczewek

Cena: 62,00 zł za 30 szt.

Bausch&Lomb Bausch+Lomb Ultra One Day 30 szt.

Bausch+Lomb Ultra One Day 30 szt.

Cena: 107,10 zł

Bausch&Lomb Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.

Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.

Cena: 252,00 zł

Bausch&Lomb Soflens Daily Disposable 90 szt.

Soflens Daily Disposable 90 szt.

Cena: 112,99 zł

Bausch&Lomb Bausch+Lomb ULTRA® for Presbyopia 6 szt.

Bausch+Lomb ULTRA® for Presbyopia 6 szt.

Cena: 204,99 zł

Bausch & Lomb

Bausch&Lomb to producent soczewek kontaktowych i sprzętu medycznego, który powstał w 1854 roku w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy dwóch Niemców - Johna Jacoba Bauscha oraz Henry’ego Lomba. Sukces firmy można mierzyć szeroką rozpoznawalnością w Stanach Zjednoczonych, gdzie plasuje się w pierwszej dziesiątce najbardziej znanych marek (obok takich koncernów jak np. Coca-Cola). Bausch&Lomb jako pierwsze na świecie wprowadziło na rynek miękkie soczewki kontaktowe już w 1971 roku i do dziś utrzymuje czołową pozycję w branży. W Polsce produkty tej marki dostępne są od lat 90-tych XX wieku.

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb

Soczewki kontaktowe marki Bausch&Lomb są wykonywane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego, dzięki czemu charakteryzują się dużą przepuszczalnością powietrza oraz wyjątkową elastycznością, a przy tym dbają o nawilżenie oka. Zapewnia to komfort użytkowania nawet w przypadkach wielogodzinnej pracy przy komputerze w suchym biurze – oko się nie męczy, nie jest również zaczerwienione ani nie doznaje mikrourazów.

Na rynku są dostępne trzy rodziny soczewek kontaktowych tej marki: PureVision, SofLens i Biotrue, w różnych wersjach przydatności do użytku – od soczewek jednodniowych, do soczewek miesięcznych. Wszystkie cechują się stuprocentowym bezpieczeństwem dla wzroku, a jednocześnie znacznie poprawiają jakość widzenia.

Soczewki PureVision

PureVision to soczewki miesięczne przeznaczone do użytkowania dziennego lub przedłużonego – oznacza to, że dzięki ich doskonałemu nawilżeniu, nie ma potrzeby zdejmowania ich na noc, ponieważ nie wymagają codziennej pielęgnacji. Model PureVision 2 HD został stworzony  z myślą o osobach pracujących przed monitorem komputera lub za kierownicą samochodu, ponieważ wykorzystano w nich konstrukcję optyki wysokiej rozdzielczości. PureVision Toric to soczewki dedykowane astygmatykom – je również można nosić w trybie ciągłym, nie tracąc przy tym komfortu użytkowania. 

Soczewki SofLens

SoftLens to soczewki hydrożelowe przeznaczone do korzystania w trybie dziennym, uważane za jedne z najcieńszych na świecie. Wspierają korekcję krótkowzroczności, dalekowzroczności oraz astygmatyzmu. 

Model Soflens Daily Disposable to wysokouwodnione jednodniowe szkła kontaktowe, które – dzięki higienicznej czystości – zapewniają jeszcze większą ochronę zdrowia oczu.

SofLens Comfort (SofLens 59) to z kolei miękkie szkła miesięczne, również służące do użytkowania w trybie dziennym. Materiał, z którego zostały wykonane –  hilafilcon B – istotnie wpływa na zmniejszenie ilości osadów lipidowo-białkowych na ich powierzchni, co z kolei redukuje możliwość infekcji wzroku. Ponadto te soczewki doskonale dopasowują się do kształtu oka, dzięki czemu są niemal niewyczuwalne. Mają również bardzo wysoki procent uwodnienia - 59%.

Z kolei soczewki Optima FW (SofLens 38) wykonano są z bardzo trwałego polymaconu. Ich uwodnienie wynosi 38,60%, a cechuje bardzo wysoka przepuszczalność tlenu.  Kształt ich krawędzi jest objęty patentem – ułatwia on zarówno zakładanie, jak i zdejmowanie soczewki, jednocześnie zapewniając wysoką wygodę podczas codziennego użytkowania. Soczewki Soflens 38  dostępne są w trzech krzywiznach, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie do indywidualnego użytkownika.