Promocje

Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist 30 sztuk

Acuvue 1-Day Moist 30 sztuk

Cena: 71,00 zł za 30 szt.

MonoVision Simple Vue 2 sztuki

MonoVision Simple Vue 2 sztuki

Cena: 25,00 zł za 2 szt.

MonoVision All Vue Colors Soft - 2 sztuki

MonoVision All Vue Colors Soft 2 sztuki

Cena: 45,00 zł było: 54,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 45.00 zł

MonoVision All Vue Crazy 2 sztuki

MonoVision All Vue Crazy 2 sztuki

Cena: 80,00 zł za 2 szt.

Johnson & Johnson Acuvue 2 - 6 sztuk

Acuvue 2 - 6 sztuk

Cena: 65,00 zł za 6 szt.

Alcon Air Optix Aqua 6 sztuk

Air Optix Aqua 6 sztuk

Cena: 105,00 zł było: 129,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99.00 zł

Johnson & Johnson Acuvue Oasys 6 sztuk

Acuvue Oasys 6 sztuk

Cena: 77,99 zł było: 99,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 73.00 zł

Alcon Air Optix Night&Day Aqua 3 sztuki

Air Optix Night&Day Aqua 3 sztuki

Cena: 95,00 zł za 3 szt.

Alcon Air Optix Night&Day Aqua 6 sztuk

Air Optix Night&Day Aqua 6 sztuk

Cena: 170,00 zł za 6 szt.

Alcon FreshLook ColorBlends 2 sztuki

FreshLook ColorBlends 2 sztuki

Cena: 63,00 zł za 2 szt.

Alcon Dailies Aqua Comfort Plus 30 sztuk

Dailies Aqua Comfort Plus 30 sztuk

Cena: 60,00 zł za 30 szt.

Alcon Dailies Aqua Comfort Plus 90 sztuk

Dailies Aqua Comfort Plus 90 sztuk

Cena: 157,00 zł za 90 szt.

Alcon Air Optix Colors 2 sztuki

Air Optix Colors 2 sztuki

Cena: 70,00 zł

Alcon Dailies Total1 30 sztuk

Dailies Total1 30 sztuk

Cena: 98,00 zł było: 129,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 98.00 zł

Promocja – mniej znaczy więcej!

Jeśli pragną Państwo zaopatrzyć się w soczewki lub artykuły do ich pielęgnacji od najlepszych producentów, jednocześnie bez nadwyrężania zasobności Państwa portfela, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej. Są to pełnowartościowe produkty wysokiej jakości, występujące w regularnej sprzedaży. 

Artykuły proponowane w tej kategorii systematycznie się zmieniają, dlatego zapraszamy do częstego odwiedzania tej podstrony – dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy, jednocześnie zachowując pełnię satysfakcji z zakupów na naszej stronie!

Niskie ceny podczas promocji to również moment na zrobienie „zapasów” na kolejne miesiące – kupując większą ilość opakowań, można zaoszczędzić 50, 60 lub nawet 70% w stosunku do pierwotnej ceny!

Sytuacja podobnie ma się wobec produktów z wyższej półki bądź po prostu droższych – dzięki naszym promocjom, mają Państwo możliwość ich wypróbowania i upewnienia się, że cena faktycznie idzie w parze z jakością i podniesieniem komfortu życia.

To również doskonała okazja na wypróbowanie soczewek kontaktowych dotychczas Państwu nieznanych, na które nie zdecydowaliby się Państwo w regularnej cenie bądź na które w ogóle nie zwróciliby Państwo uwagi. Może trafi się jakaś „perełka”, która zostanie z Państwem na dużo dłużej?

Tych z Państwa, którzy wciąż nie są przekonani do skorzystania z naszej promocji – zwłaszcza ze względu na liczne mity narosłe wokół soczewek kontaktowych, pragniemy uspokoić kilkoma poniższymi faktami.

- Chcę kupić pierwsze soczewki, ale mam sporo obaw…

Stoją Państwo przed pierwszym zakupem soczewek i mają Państwo obawy, że pieniądze wydane na soczewki kontaktowe będą złą inwestycją? Nasze promocje są rozwiązaniem – dzięki nim będą mieli Państwo okazję rozkochać się w soczewkach i przekonać się, że są one naprawdę doskonałym wyborem niemal dla każdego, gdyż nie mają granic wiekowych na korzystanie z nich! Soczewki mogą być noszone tak przez niemowlęta, jak i osoby w podeszłym wieku. Problemem nie jest już nawet astygmatyzm – dzięki współczesnym innowacjom, nawet ta grupa może korzystać ze wszystkich korzyści płynących z noszenia soczewek.

Często spotykanym mitem jest to, że soczewki powodują zakażenia oczu. Nie jest to prawda, choć te jednak mogą być zapoczątkowane w przypadku niezachowania odpowiednich zasad higieny i pielęgnacji soczewek lub ich niewłaściwe używanie. Regularne czyszczenie, dezynfekcja i wymiana eliminują jednak ryzyko infekcji, a codzienna pielęgnacja trwa maksymalnie trzy minuty.

- Nie mam wady wzroku, ale chciałbym korzystać z kolorowych soczewek. Czy to możliwe?

Kolorowe soczewki są dedykowane zarówno osobom z wadami wzroku, jak i tym całkowicie zdrowym. W naszej ofercie są dostępne soczewki bez mocy (wersja plano). Ważne jest jednak, aby były one dobrane i dopasowane przez specjalistę. Poza tym niezbędne jest przestrzeganie zasad pielęgnacji analogicznych jak przy tradycyjnych soczewkach sferycznych.

- Soczewki są drogie!

Soczewki nie są tak drogie, jak się powszechnie uznaje. A już zwłaszcza w promocji! W zależności od rodzaju wybranych soczewek i tego, czy zdecydujemy się na wersję jednodniową, dwutygodniową, czy też miesięczną, stosunek dziennego kosztu soczewek jest zbliżony do codziennej gazety, a komfort, który nam zapewniają – absolutnie bezcenny!