Soczewki Freshlook

Alcon FreshLook ColorBlends 2 sztuki

FreshLook ColorBlends 2 sztuki

Cena: 63,00 zł za 2 szt.

Alcon Air Optix Colors 2 sztuki

Air Optix Colors 2 sztuki

Cena: 70,00 zł

Soczewki Freshlook

Soczewki FreshLook firmy Alcon to pomysłowy sposób na odświeżenie wizerunku. Przeznaczone są dla osób, które chcą zmienić kolor oczu, aby odmienić swój styl. Zakładając soczewki FreshLook, zyskujemy nowy wyraz twarzy oraz nowy look. Jest to doskonała opcja dla osób, które lubią eksperymentować z wyglądem.

Soczewki te mogą nosić osoby, które chcą tylko odmienić naturalny kolor oczu, jak również osoby z wadą wzroku.

Kolorowe soczewki FreshLook charakteryzują się wysoką jakością i komfortem użytkowania, nie ustępując pod tym względem zwykłym soczewkom. Wykonane są z materiału o dużej przepuszczalności tlenu, zawierają odpowiedni procent wody.

Wśród soczewek FreshLook znajdziemy takie, które tylko delikatnie podkreślają naturalny kolor oczu oraz zupełnie zmieniające kolor tęczówki.

Miesięczne soczewki zmieniające kolor oczu FreshLook

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo miesięczne soczewki FreshLook, przeznaczone dla osób, które chcą odmienić swój wygląd zdecydowanie i na dłuższy czas. Z ich pomocą można nie tylko zmienić kolor oczu z jasnych na ciemne, lecz także z ciemnych na jasne.

Dla tych, którzy chcą zmienić odcień oczu, lecz tak, aby uzyskać naturalny efekt, polecamy soczewki FreshLook ColorBlends. Odmienią one lekko kolor tęczówki oraz dodadzą spojrzeniu magnetyzmu, dzięki zastosowaniu do ich produkcji innowacyjnej technologii nakładania kolorów. Zmiana jest widoczna, lecz subtelna i naturalna. Wybrany kolor daje zupełnie nowy odcień, łącząc się z naturalnym kolorem oczu, dzięki czemu zmiana nie jest radykalna, lecz bardzo delikatna.

Dla osób zdecydowanych na całkowitą zmianę koloru oczu przeznaczone są soczewki FreshLook Colors. Dzięki nim można wybrać dla siebie całkiem nowy kolor tęczówki, zmienić nawet bardzo ciemny na jasny.

Bardzo interesującym produktem są soczewki FreshLook Dimension. Soczewki te przeznaczone są dla osób, które mają jasny, mało wyrazisty kolor oczu. Wzmacniają one naturalny kolor tęczówki, tworząc wokół niej ciemną otoczkę. W wyniku tego oczy stają się większe i bardziej wyraźne. Głębi spojrzeniu dodaje jasny obszar wokół źrenicy.

Czy kolorowe soczewki FreshLook są bezpieczne dla oczu?

Często osoby rozważające zakup kolorowych soczewek obawiają się, że barwnik w nich zawarty może uszkodzić wzrok. Jednak barwniki schowane są wewnątrz soczewki i nie mają szans wydostać się na zewnątrz, nie mogą więc wejść w bezpośredni kontakt z okiem. Kolorowe soczewki są równie komfortowe w noszeniu, jak i zwykłe. Nie zaszkodzą również osobom bez wady wzroku, które chcą tylko odmienić swój wygląd, jeżeli tylko stosują zasady higieny i zalecenia producenta co do czasu ich noszenia. Kolorowe soczewki zawierają również filtry UV, chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Soczewki FreshLook są więc bezpieczne. Do ich produkcji stosuje się wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne technologie. Komfort ich noszenia oraz brak negatywnego wpływu na zdrowie oczu gwarantuje firma Alcon, jeden z wiodących producentów w tej branży.