Opakowanie

Cena

  • 67,00 zł - 269,00 zł

Soczewki Dailies

Alcon Dailies Aqua Comfort Plus 90 sztuk

Dailies Aqua Comfort Plus 90 sztuk

Cena: 157,00 zł za 90 szt.

Alcon Dailies Total1 30 sztuk

Dailies Total1 30 sztuk

Cena: 98,00 zł było: 129,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 98.00 zł

Alcon Dailies Aqua Comfort Plus 30 sztuk

Dailies Aqua Comfort Plus 30 sztuk

Cena: 60,00 zł za 30 szt.

Alcon Dailies Total1 90 sztuk

Dailies Total1 90 sztuk

Cena: 269,00 zł za 90 szt.

Dailies TOTAL1 for ASTIGMATISM

Dailies TOTAL1 for ASTIGMATISM

Cena: 125,00 zł za 30 szt.

Alcon Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.

Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.

Cena: 134,10 zł

Alcon Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.

Cena: 89,10 zł

Soczewki Dailies

Jednodniowe soczewki kontaktowe to komfort wyższy niż w przypadku okularów, ale również soczewek miesięcznych. Jest to produkt jednorazowego użytku, co oznacza, że po zdjęciu soczewki z oka należy ją wyrzucić, a rano założyć nową. Nie jest więc konieczna codzienna pielęgnacja soczewek, czyszczenie ich za pomocą specjalnych płynów w celu usunięcia osadów i drobnoustrojów. Nie trzeba również pamiętać o przechowywaniu ich w dedykowanym pudełku. Soczewki jednodniowe zapewniają najwyższy standard higieny, ponieważ każdego dnia należy założyć nową parę. Za pomocą tego typu soczewek koryguje się najbardziej powszechne wady wzroku: krótkowzroczność i nadwzroczność. Oferujemy Państwu wysokiej jakości soczewki Dailies, jednodniowe szkła kontaktowe. Charakteryzują się wysokim uwodnieniem, dzięki czemu są wygodne w noszeniu, nie wysuszają oczu i nie powodują podrażnień. Dailies Total 1 to soczewki o najwyższym stopniu uwodnienia wśród soczewek jednodniowych, zawierają także składnik występujący w naturalnych łzach. Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus charakteryzują się natomiast systemem nawadniającym oko przy każdym mrugnięciu, co zapewnia wysoki komfort noszenia.

Wygodniejsze niż okulary, komfortowe w noszeniu

Okulary korekcyjne, choć dobrze dobrane podkreślają urodę, nie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Jednodniowa soczewka kontaktowa, dzięki temu, że porusza się wraz z okiem w płynie łzowym, jest nieodczuwalna podczas noszenia. W przeciwieństwie do okularów nie przeszkadza więc w codziennym funkcjonowaniu oraz w uprawianiu sportu. Soczewka nie obciąża nosa i nie paruje podczas zmian temperatur, co szczególnie odczuwalne jest jesienią i zimą. Można więc zapomnieć o swojej wadzie wzroku na cały dzień, a przed pójściem spać, wyrzucić soczewki, by rano założyć nowe.

Stając przed wyborem rodzaju soczewek, warto wziąć pod uwagę, że jednodniowe szkła korekcyjne są najbardziej higieniczne i najwygodniejsze w użytkowaniu. Nie wymagają pielęgnacji i przechowywania w specjalnym płynie do soczewek. Należy je zdjąć wieczorem, a rano założyć nową parę. Dzięki temu prawdopodobieństwo przeniknięcia drobnoustrojów jest niskie, co zmniejsza ryzyko podrażnień oraz infekcji.

Dla kogo przeznaczone są soczewki jednodniowe?

Jednodniowe soczewki kontaktowe to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie komfort. Dzięki temu, że nie jest konieczna dezynfekcja i przechowywanie soczewek w odpowiedni sposób, codzienne zakładanie i zdejmowanie zajmuje niewiele czasu. Szkła jednodniowe to także wygodne rozwiązanie dla osób uprawiających sport, w szczególności pływanie. Po wyjściu z basenu można zdjąć soczewki i założyć nową parę, bez obaw o to, że do oczu dostaną się drobnoustroje z wody.

Soczewki jednodniowe sprawdzają się również podczas długich podróży, ponieważ są wygodne i można je nosić bez obaw przez kilkanaście godzin dziennie. To również praktyczne rozwiązanie na czas wakacji, szczególnie w trakcie biwaków i wycieczek, gdy zapewnienie warunków do higienicznej wymiany i przechowywania soczewek jest utrudnione.