Płyny do soczewek See l'Eau

MonoVision SEE L'EAU EyeCare Synergie 500 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie 500 ml

Cena: 55,00 zł

MonoVision SEE L'EAU EyeCare MoistureDrops 15 ml

SEE L'EAU EyeCare MoistureDrops 15 ml

Cena: 23,00 zł

See L’eau See L’eau EyeCare AloeVera Drops™ 10 ml

See L’eau EyeCare AloeVera Drops™
10 ml

Cena: 42,00 zł

MonoVision SEE L'EAU EyeCare Synergie 350 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie 350 ml

Cena: 55,00 zł

MonoVision SEE L'EAU EyeCare Synergie 120 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie 120 ml

Cena: 27,00 zł

MonoVision SEE L'EAU EyeCare Synergie 60 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie 60 ml

Cena: 15,00 zł

MonoVision SEE L'EAU EyeCare Comfort+ 360 ml

SEE L'EAU EyeCare Comfort+ 360 ml

Cena: 28,00 zł

MonoVision SEE L'EAU EyeCare Comfort+ 60 ml

SEE L'EAU EyeCare Comfort+ 60 ml

Cena: 7,00 zł

MonoVision SEE L'EAU EyeCare GP Cleaner 240 ml

SEE L'EAU EyeCare GP Cleaner 240 ml

Cena: 38,00 zł

Płyny do soczewek See l'Eau

Przy korzystaniu z soczewek kontaktowych, kluczowym dla bezpieczeństwa i komfortu jest ich odpowiednie nawilżenie i oczyszczenie, ponieważ soczewka ma bezpośredni kontakt z jednej strony z rogówką, a z drugiej – ze skórą. Podczas użytkowania, na jej powierzchnię mogą przedostawać się drobnoustroje, zabrudzenia, a także osady białkowe i tłuszczowe.

Marka See l’Eau proponuje kompletne rozwiązania, umożliwiające wyczyszczenie i pielęgnację soczewki w bardzo prosty i efektywny sposób, a jednocześnie nawilżenie i zapobieżenie wysuszeniu oka.  W naszym asortymencie znajdują się płyny do soczewek oraz krople do oczu tej marki.

Płyn do soczewek pomaga dbać o ich higienę poprzez umożliwienie skutecznej dezynfekcji, płukania, czyszczenia oraz przechowywania. W przypadku zaniedbania w tym zakresie, korzystanie z zalet soczewek stanie się nie tylko niewygodne, ale również niebezpieczne dla wzroku. Równie ważne są sterylnie czyste pojemniki na soczewki dołączane do płynu przez producenta.

 Dlaczego warto wybrać linię See L’Eau?

 Jako zalety tej linii produktów wymienia się ich wielofunkcyjność, wygodę i wysoką jakość, która wpływa na poprawę higieny narządu wzroku. Są niezwykle delikatne i zapewniają pełną ochronę przed niebezpiecznymi bakteriami, grzybami i osadami, a także dbają nawilżenie soczewek przez wiele godzin – i to wszystko w bardzo przystępnej cenie.  Ponadto, See l’Eau to preparaty o niewielkiej ilości konserwantów, dlatego nie powodują reakcji alergicznych.  

 Producentem tej marki jest MonoVision, który funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Firma ta osiągnęła sukces dzięki wprowadzeniu – jako pierwsza na świecie – płyn do soczewek z zawartością hialuronianu sodu (być może znany Państwu jako kwas hialuronowy). Składnik ten występuje naturalnie całym organizmie, w tym – w gałce ocznej: w ciele szklistym, filmie łzowym oraz cieczy wodnistej i doskonale utrzymuje nawilżenie oka. Rozwiązanie to zrewolucjonizowało branżę okulistyczną.

 Najpopularniejsze płyny do soczewek marki See l’Eau

 Marka See l’Eau oferuje uniwersalne i wielofunkcyjne płyny do soczewek. Pozwalają na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu, dzięki bieżącemu czyszczeniu i usuwaniu osadów białkowych i lipidowych – tym samym skutecznie pielęgnują soczewki. Hialuronian sodu nie tylko nawilża soczewkę, ale również skutecznie pomaga regenerować rogówkę, co bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie oczu.

 Proponowany Państwu płyn See l’Eau EyeCare Synergie wspiera doskonałe przyleganie soczewki do powierzchni rogówki, jednocześnie tworząc barierę ochronną przed uczuciem suchości i podrażnieniami – tworzy powłokę, która integruje się z płynem łzowym. Płyn ten jest szczególnie polecany dla osób intensywnie eksploatujących swoje soczewki kontaktowe w trudnych warunkach – na przykład w czasie podróży, podczas aktywnego uprawiania sportu, długotrwałej pracy przy komputerze lub też pracy w pomieszczeniach klimatyzowanych.

 Inne właściwości wykazuje płyn See l’Eau EyeCare GP Cleaner typu „All in One”, który dzięki swojej nowoczesności zapewnia optymalną pielęgnację soczewek twardych (gazoprzepuszczalnych). Jego unikalny skład pozwala na znacznie wyższą skuteczność niż wśród dotychczas dostępnych na rynku płynów. Jednocześnie może być stosowany przez osoby cierpiące na nadwrażliwość oczu.

 Z kolei płyn See l’Eau EyeCare Comfort+ to rozwiązanie klasyczne o bardzo wysokiej jakości, które umożliwia ochronę soczewek kontaktowych niezależnie od ich rodzaju, dbając o komfort widzenia użytkownika przez cały dzień. To doskonały wybór dla osób stawiających na jakość produktu.