Alcon

Alcon AOSEPT® PLUS HydraGlyde 360 ml

AOsept plus 360ml

Cena: 35,00 zł

Alcon Opti Free Pure Moist 300

Opti Free Pure Moist 300

Cena: 37,00 zł

Alcon Opti-free Express 355 ml

Opti-free Express 355 ml

Cena: 36,00 zł

Alcon Solo-care Aqua 90 ml

Solo-care Aqua 120 ml

Cena: 17,00 zł

Alcon OPTI-FREE Pure Moist 90 ml

OPTI-FREE Pure Moist 90 ml

Cena: 17,00 zł

Dailies TOTAL1 for ASTIGMATISM

Dailies TOTAL1 for ASTIGMATISM

Cena: 125,00 zł za 30 szt.

Produkty Alcon

Marka Alcon dzięki wieloletniej obecności na rynku, zdobyła duże doświadczenie w tworzeniu soczewek. Już od 1945 roku dostarcza klientom produkty najwyższej jakości. Marka obecnie należy do przedsiębiorstwa Novartis. Wszystko rozpoczęło się od utworzenia małej apteki w Teksasie, którą przejęła szwajcarska firma. Obecnie Alcon dostarcza swoje produkty do prawie dwustu państw. W ciągu blisko 75 lat działalności marka odkryła własną recepturę na wyraźne widzenie - bez konieczności używania okularów. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza płyny do soczewek Alcon. Linia Opti-Free dla wielu osób stanowi niezastąpiony element codziennej higieny oczu. Jej popularność wynika ze wspaniałego działania nawilżającego płynów. Same soczewki kontaktowe Alcon również są doceniane z wielu względów. Świetnie nadają się na pierwszy tego typu zakup, ponieważ bardzo prosto się je aplikuje. Doskonale dopasowują się do kształtu oka i nawet po całym dniu nie tracą wilgotności.

Wieloletnie doświadczenie w dbaniu o higienę oka

Sterylność jest bardzo ważna w przypadku soczewek kontaktowych. Pozwala uniknąć chorób i niewygody. Regularna higiena sprawi, że nigdy nie doświadczą Państwo dyskomfortu związanego z suchością i zaczerwienieniem oczu. Jednak nawet jeśli będzie się przykładało ogromną wagę do czystości, a zastosuje się nieodpowiednie środki, efekt nie będzie zadowalający. Mycie soczewek kontaktowych wymaga odpowiednich płynów. Nie można wykonywać go zwykłą wodą. AoSept firmy Alcon to płyn stworzony z myślą o gruntownej dezynfekcji. Dla osiągnięcia pełnego efektu powinno się go stosować jedynie z dołączonym do niego pudełkiem do przechowywania. Płyn AoSept można stosować do każdego rodzaju soczewek. Nie zawiera konserwantów, więc mogą po niego sięgać osoby o wrażliwych oczach. Ten produkt jest idealnym rozwiązaniem, bo łączy w sobie doskonałe nawilżenie z gruntownym oczyszczaniem z osadów białkowych i lipidowych.

Dla zdrowia i komfortu

Alcon w swojej ofercie posiada serię płynów Opti-Free. Wykorzystują one technologię HydraGlyde Matrix Moisture, która nawilża soczewki nawet do 16 godzin. Dzięki temu suchość i zaczerwienienie oczu będą mogły odejść w zapomnienie. Wersja PureMoist kierowana jest przede wszystkim do osób, które mają tendencję do szybkiego wysychania oczu. Ten płyn dobrze oczyszcza całą powłokę soczewki. To ważne, ponieważ na oku znajduje się tysiące białek, które osadzając się na szkłach kontaktowych, powodują zmniejszenie ostrości widzenia. Opti-Free Express również wyróżnia się niezwykłą skutecznością w dezynfekowaniu. Marka Alcon stworzyła formułę, która pozwala czyścić wszystkie soczewki, zarówno twarde, miękkie, jak i silikonowo-hydrożelowe. Ten płyn usuwa wszelkie mikroorganizmy, które mogłyby powodować rozwijanie się chorób. Płyny Opti-Free nie podrażniają oczu i są bardzo wydajne. Dzięki nim codzienne korzystanie z soczewek będzie w pełni komfortowe i przyjemne. Alcon tworzy produkty idealne dla osób z wrażliwą strukturą oka.