Jak dostarczamy Twoje soczewki?

Dlaczego uważamy, że jesteśmy bezpiecznym sklepem internetowym? Ponieważ każdego dnia, realizując Wasze zamówienia kierujemy się siedmioma zasadami gwarantującymi najwyższą jakość usług. Oto one:.

1. Zawsze na czas
Długotrwała i owocna współpraca z naszymi dostawcami gwarantuje sprawną realizację zamówienia oraz wydatnie skraca czas oczekiwania na przesyłkę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanemu zespołowi logistyki oraz zaufanym dostawcom dostarczymy Twoje zamówienie w każdy zakątek Polski nawet w 24h.

2. Bezpieczeństwo
Pieczołowicie przygotowujemy wszystkie przesyłki, aby do miejsca docelowego trafiły w niezmienionym stanie. Każdorazowo produkty zapakowane są w kopertę z ochronną folią bąbelkową, co ma znaczący wpływ na bezpieczny transport do Ciebie.

3. Pewny produkt
Wiemy na czym Ci zależy dlatego nasza domena to produkt najwyższej jakości. Nigdy nie idziemy na ustępstwa i zawsze wysyłamy wyłącznie oryginalne produkty zakupione od naszych zaufanych partnerów, producentów i oficjalnych dystrybutorów.

4. Gwarancja zwrotu
Dbamy o komfort zakupów w naszym sklepie, dlatego jeśli zmienisz zdanie gwarantujemy Ci możliwość zwrotu produktów w ciągu 30 dni od momentu zakupu. Doświadczenie zdobyte przy realizacji tysiąca zamówień. uświadomiło nam jak ważna jest możliwość bezproblemowego zwrotu. Więc śmiało, jeżeli chcesz zwrócić towar po prostu daj nam znać.

5. Higiena
Wykorzystujemy najbezpieczniejsze dostępne w obecnej chwili mechanizmy przechowywania produktów. Zapewniamy właściwe warunki przechowywania towarów zgodną z zaleceniami producentów. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

6. Przyjazny kontakt
Jesteśmy otwarci na Twoje pytania i chętnie pomożemy Ci złożyć pierwsze i każde kolejne zamówienie. Nasze produkty posiadają pełną gwarancję jakości, jeśli jednak konieczna będzie ich reklamacja zapewniamy Ci taką możliwość bez konieczności posiadania paragonu.

7. Dbamy o Ciebie
Codziennie, na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia dokładamy wszelkich starań, aby dotarło ono do Ciebie bezpiecznie i w jak najkrótszym czasie a produkty, które zmówiłeś były jak najwyższej jakości.