Opakowanie

Cena

  • 45,00 zł - 60,00 zł

Soczewki Soflens

Bausch&Lomb Soflens Daily Disposable - 30 soczewek

Soflens Daily Disposable - 30 soczewek

Cena: 49,00 zł za 30 szt.

Bausch&Lomb Optima FW (SofLens 38) 6 sztuk

Optima FW (SofLens 38) 6 sztuk

Cena: 60,00 zł za 6 szt.

Bausch&Lomb SofLens Comfort (Soflens 59) 6 sztuk

SofLens Comfort (Soflens 59) 6 sztuk

Cena: 45,00 zł za 6 szt.

Właściwości soczewek Soflens

Soczewki Soflens pochodzą od firmy Bausch&Lomb, która jest jednym z przodujących producentów soczewek kontaktowych na świecie. Znane i dostępne na polskim rynku są od wielu lat. Są to soczewki bardzo dobrej jakości, których zaletą jest między innymi stosunkowo niska cena. Soczewki Soflens wykonane są z Polymaconu, specjalnego hydrożelowego materiału, który charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu oraz dużą zawartością wody. Są również bardzo cienkie, co zwiększa przepuszczalność tlenu i wygodę noszenia, oraz odporne na tworzenie się osadów białkowych. Dzięki tym właściwościom soczewki są komfortowe w użytkowaniu. Soczewki te zapewniają ostry i wyraźny obraz w optymalnych warunkach, jeżeli nie spędzamy długich godzin dziennie przed komputerem i nie przebywamy długo w pomieszczeniach klimatyzowanych, gdzie oczy mogą wysychać. W grupie produktów Soflens znajdują się soczewki służące do korekcji wad wzroku takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm.

 Soczewki o jednodniowym trybie wymiany

 Soczewki Soflens każdy może dopasować do swoich indywidualnych wymagań, ponieważ firma Bausch&Lomb przygotowała produkty o różnych trybach wymiany. Dla klientów o wrażliwych oczach polecane są miękkie soczewki kontaktowe jednodniowe. Decydując się na tę opcję, nie musimy zaopatrywać się w płyn pielęgnacyjny do oczyszczania soczewek ani w specjalne pojemniczki do przechowywania soczewek. Wyciągamy i zakładamy codziennie świeżą, sterylną soczewkę. Dzięki temu zyskujemy pewność, że higiena oczu jest prawidłowa i zapobiegniemy podrażnieniom wynikających czasem z przypadkowych niedociągnięć w pielęgnacji soczewek miesięcznych.

Soczewki jednodniowe są wygodniejsze w użyciu, zapewniają świeżość i prawidłową higienę oczu oraz oszczędność czasu. Do soczewek o jednodniowym trybie wymiany należą Soflens Daily Disposable. Zapewniają komfort widzenia nawet przy słabym oświetleniu. Przeznaczone są dla osób, które noszą soczewki sferyczne. Soczewki Soflens Daily Disposable gwarantują również długotrwałe i skuteczne nawilżenie oka.

 Soczewki wielokrotnego użytku, wymieniane co miesiąc

 Soczewki do noszenia w trybie miesięcznym wyjmuje się na noc i przechowuje w pojemniku z płynem do soczewek. Przed kontaktem z soczewkami zawsze trzeba umyć ręce. Po użyciu soczewkę należy umyć płynem do soczewek i włożyć do pojemnika wypełnionego codziennie świeżym płynem. Pojemniki również należy często wymieniać, najlepiej raz na miesiąc.

 Soczewki Soflens to produkty sprawdzone i niezawodne, przeznaczone do codziennego noszenia. Do soczewek wymienianych w trybie miesięcznym należą Soflens 59 i Soflens 38.

Soczewki Soflens 38 znane są z tego, że zapewniają bardzo dobrą ostrość wzroku. Są również komfortowe w noszeniu. Zawierają 38% wody. Występują w aż trzech krzywiznach, co ułatwia ich dopasowanie. Są bardzo ekonomiczne.

Soczewki Soflens Comfort 59 dopasowują się idealnie do kształtu oka, są wyjątkowo wygodne. Zawierają 59% wody. Łatwo je wyjąć i założyć, idealnie leżą na rogówce, gwarantując ostrość widzenia.