Soczewki Ultra HD

MonoVision Daily HD 30 sztuk

Daily HD 30 sztuk

Cena: 99,00 zł za 30 szt.

MonoVision MonoVision Ultra HD light 3 sztuki

MonoVision Ultra HD light 3 sztuki

Cena: 59,00 zł za 3 szt.

MonoVision MonoVision Ultra HD Aqua 3 sztuki

MonoVision Ultra HD Aqua 3 sztuki

Cena: 75,00 zł za 3 szt.

MonoVision MonoVision Ultra HD Toric 3 sztuki

MonoVision Ultra HD Toric 3 sztuki

Cena: 67,00 zł

MonoVision MonoVision Ultra HD Aqua 6 soczewek - MultiBOX

MonoVision Ultra HD Aqua 6 sztuk - MultiBOX

Cena: 127,50 zł było: 150,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110.50 zł

MonoVision MonoVision Daily HD 60 soczewek - MultiBOX

MonoVision Daily HD 60 sztuk - MultiBOX

Cena: 168,30 zł było: 198,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 151.30 zł

MonoVision Ultra HD Aqua Plus - 3 soczewki

Ultra HD Aqua Plus - 3 soczewki

Cena: 79,00 zł za 3 szt.

Soczewki Ultra HD

Soczewki Ultra HD pochodzą od znanego i cenionego producenta, jakim jest Grupa MonoVision. Firma ta powstała w 2008 roku. Celem twórców MonoVision było wyprodukowanie nowoczesnych i maksymalnie komfortowych soczewek kontaktowych, a także preparatów do pielęgnacji soczewek, z najbardziej innowacyjnych produktów. Niewątpliwym osiągnięciem MonoVision było stworzenie płynu do soczewek zawierającego hialuronian sodu, który posiada wyjątkowe właściwości nawilżające i regenerujące rogówkę.

Firma wyprodukowała także rewelacyjną soczewkę Ultra HD Aqua. Jest to soczewka miesięczna, silikonowo-hydrożelowa, wykonana z silikonu trzeciej generacji - Filcon II 3. Dzięki zastosowaniu tego materiału, soczewki Ultra HD Aqua mają najwyższą zawartość wody ze wszystkich soczewek silikonowo-hydrożelowych (ponad 50%), oraz najmniejszą sztywność. Jest to jedna z najlepszych pod względem komfortu użytkowania seria soczewek na świecie. Dostępne w naszym sklepie soczewki Ultra HD2 Aqua Plus mają bardzo wysoki poziom uwodnienia - 60%. Również soczewka jednodniowa MonoVision Daily HD wykonana jest z silikonu Filcon II 3 i zapewnia komfort noszenia przez cały dzień.

MonoVision to sprawdzona i doświadczona firma, a soczewki kontaktowe Ultra HD jest produktem najwyższej jakości.

Soczewki Ultra HD sferyczne i toryczne

Soczewki sferyczne służą do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. Mają one na całej powierzchni taką samą moc, wyrażającą się w liczbie dioptrii. Na opakowaniu liczba dioptrii wyrażona jest parametrem PWR. Soczewki Ultra HD sferyczne to produkty z serii Ultra HD Aqua, charakteryzujące się wysokim uwodnieniem, oraz soczewki Ultra HD Light, które cechuje bardzo duża przepuszczalność tlenu. Dzięki dobremu dotlenieniu oczy są zdrowe a obraz widzenia wyraźny i ostry.

Soczewki toryczne zaprojektowane zostały do korygowania astygmatyzmu. Mają one różną moc w różnych punktach swojej powierzchni, dlatego trzeba w odpowiedni sposób ułożyć je na oku. Należą do nich soczewki Ultra HD Toric, jedne z najdelikatniejszych i najbardziej komfortowych soczewek na świecie. Są łatwe w aplikacji, posiadają dodatkowo filtr UV.

Zalety soczewek silikonowo - hydrożelowych Ultra HD

Soczewki Ultra HD, wykonane z nowoczesnych materiałów najwyższej jakości, są komfortowe w noszeniu, bardzo delikatne, mają najniższy z możliwych poziom sztywności.

Mogą być używane przez osoby z suchością oka i alergią ze względu na wysoki zakres nawodnienia, ponad 50%. Polecane są również osobom przebywających długo w pomieszczeniach suchych, klimatyzowanych czy zadymionych. Są idealne dla osób pracujących długo przy komputerze, szczególnie Ultra HD Light.

Soczewki z tej serii nie podrażniają oczu dzięki temu, że mają wysoką przepuszczalność tlenu. Oczy nie męczą się nawet po długim czasie noszenia soczewek, są dobrze dotlenione.

Soczewki Ultra HD są także bardzo wygodne w aplikacji, za sprawą gładkich brzegów i zaokrąglonych krawędzi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych soczewek z serii Ultra HD firmy MonoVision.