Opakowanie

Cena

 • 71,00 zł - 251,00 zł

Soczewki Acuvue

Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist 30 sztuk

Acuvue 1-Day Moist 30 sztuk

Cena: 71,00 zł za 30 szt.

Johnson & Johnson Acuvue Oasys 6 sztuk

Acuvue Oasys 6 sztuk

Cena: 77,99 zł było: 99,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 73.00 zł

Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism 30 szt.

Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism 30 sztuk

Cena: 83,00 zł

Johnson & Johnson Acuvue Oasys 1-Day 30 szt.

Acuvue Oasys 1-Day 30 sztuk

Cena: 91,00 zł było: 119,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 91.00 zł

Johnson & Johnson ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY

ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY

Cena: 129,00 zł za 30 szt.

Johnson & Johnson ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL

ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL

Cena: 152,10 zł za 30 szt.

Johnson & Johnson 1-DAY Acuvue® MOIST Multifocal

1-DAY Acuvue® MOIST Multifocal

Cena: 92,00 zł za 30 szt.

Johnson & Johnson ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ Technology 90 soczewek

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ Technology 90 soczewek

Cena: 251,10 zł

Johnson & Johnson ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL 6 szt.

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL 6 szt.

Cena: 130,99 zł

Soczewki Acuvue Oasys - najpopularniejsze kontakty

Soczewki ACUVUE są najchętniej wybieranym rodzajem soczewek kontaktowych w naszym kraju. Z roku na rok soczewki ACUVUE rozwijały się dynamiczniej, wprowadzając coraz to nowsze innowacyjne technologie na rynek światowy. Wprowadzając przy tym nowe produkty zarówno hydrożelowe, jak i silikonowo-hydrożelowe. Soczewki wytworzone z tego materiału dają oczom swobodnie oddychać, doprowadzając do rogówki oka większa ilość tlenu, a dzięki temu soczewki są jeszcze bardziej komfortowe i zdrowe.

Chcesz zainwestować w wysokiej jakości soczewki kontaktowe znanego producenta, który zdobył już zaufanie licznego grona odbiorców? Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Już dzisiaj wybierz soczewki kontaktowe Acuvue produkowane przez firmę Johnson & Johnson. Opracowanie nowoczesnych technologii produkcji soczewek, szczególna dbałość o bezpieczeństwo użytkowników przyczyniło się dostworzenia rodziny produktów o krótkich trybaSoczewki kontaktowe ACUVUE świetnie nadają się dla osób z astygmatyzmem.ch wymiany zapewniających użytkownikowi pełen komfort i swobodę podczas wykonywaniacodziennych czynności.

Oferta Acuvue to produkty dwutygodniowe dla krótko-, dalekowidza i astygamtyka oraz szeroka gama soczewek jednodniowych dla użytkowników o każdej wadzie wzroku, także dla presbiopów. Wybierając soczewki kontaktowe Acuvue możesz spędzić nawet kilkanaście godzin przed komputerem czy w pomieszczeniu klimatyzowanym, a wyjątkowa przepuszczalność tlenu i ciągłe nawilżenie sprawią, że Twoje oczy nie będą zmęczone, wysuszone, ani zaczerwienione. Wybierz najwyższą jakość i kup soczewki Acuvue w naszym sklepie w cenie jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej.

Soczewki kontaktowe ACUVUE świetnie nadają się dla osób z astygmatyzmem.

Soczewki ACUVUE OASYS to dwutygodniowe soczewki kontaktowe. Soczewki ACUVUE OASYS stworzone są dla osób, które chcą zawsze czuć się komfortowo w różnych warunkach i otoczeniu. Materiał soczewek kontaktowych ACUVUE OASYS wzbogacony jest wewnętrznym składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR. Tworzywo to wykonane jest w technologii, dzięki której zastosowano połączenie materiału soczewki z niezwykle silnie nawilżającym składnikiem zapewniającym uczucie nawilżenia, elastyczności, a także niepowtarzalnej jedwabistości. ACUVUE OASYS posiadają filtr UV najwyższej klasy, zapewniający dużą ochronę przed niekorzystnym promieniowaniem słonecznym. Oprócz tego, zapewniają również jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności powietrza na poziomie DK/t - 147. Dzięki czemu oczy się nie męczą, są zawsze zdrowe i pełne blasku. Soczewki te wykonane są Senofilconua. A ich uwodnienie wynosi aż 38 procent.

Soczewki Acuvue Oasys - dostępne rodzaje soczewek

Marka Acuvue soczewek kontaktowych jest główną, wiodąca firmą soczewkową firmy Johnson & Johnson. Jest ona także światowym liderem, którego produkty najchętniej są kupowane. Marka Acuvue jest głównym produktem firmy Johnson & Johnson. Soczewki z rodziny Acuvue to produkty bardzo chętnie polecane przez lekarzy specjalistów.

Kto może nosić soczewki kontaktowe Acuvue?

W ofercie firmy Acuvue znajdują się różnego rodzaju soczewki kontaktowe. Między innymi szkła jednodniowe i dwutygodniowe, a także soczewki, w które trzeba zdejmować na noc. Każda osoba z wadą wzroku niewątpliwie znajdzie dla siebie odpowiedni model soczewek Acuvue. Mogą je nosić zarówno osoby cierpiące na krótkowzroczność, dalekowidzenie, astygmatyzm i prezbiopię. ACUVUE jest marką, która gwarantuje całkowite bezpieczeństwo, wyjątkowy komfort i jakość widzenia, ale także bezpieczeństwo dla oczu.

Produkty jakie możesz kupić - Acuvue

 • Acuvue Oasys 1 - Day - najnowsze soczewki jednodniowe z technologią zintegrowanej łzy. Soczewki kontaktowe tego typu zostały zaprojektowane tak, żeby mogły one naprawiać wadę wzroku i nie przeszkadzać w aktywnym stylu życia.
 • Acuvue 1-DAY TruEye - soczewki jednodniowe zapewniające oczom wysoką wygodę oraz pełną ochronę dla oczu.
 • Acuvue 1-DAY Moist - soczewki wytworzone z bardzo delikatnego materiału, łączące swobodę i długotrwałe uczucie wygody.
 • Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus - dwutygodniowe soczewki z dodatkową technologią nawilżającą oczy Hraclear Plus.
 • ACUVUE OASYS for Astigmatism - dwutygodniowe soczewki kontaktowe toryczne do korekcji wad związanych z astygmatyzmem.
 • Acuvue 1-DAY Moist for Astigmatism - jednodniowe soczewki kontaktowe toryczna zapewniające wyraźne, stabilne widzenie oraz długotrwały komfort podczas noszenia.
 • Acuvue 1-DAY Moist Multifocal - jednodniowe soczewki kontaktowe progresywne dla osób z prezbiopią.
 • Acuvue 1-DAY Define - jednodniowe kolorowe soczewki akcentujące naturalny kolor oczu

Soczewki kontaktowe Acuvue - bezpieczna korekcja wad wzroku

Soczewki kontaktowe są świetną alternatywą korekcji wad wzroku za pomocą okularów. Są idealnym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku. Bez względu na to czy prowadzą aktywny tryb życia czy po prostu nie mogą przyzwyczaić się no noszenia okularów. Sprawdzają się także bardzo dobrze u dzieci, a zwłaszcza w leczeniu różnowzroczności, gdzie trudno jest dobrać odpowiednią soczewkę do okularów korekcyjnych.

Soczewki kontaktowe korygują krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm czy nawet starczowzroczność - są idealnym rozwiązaniem w przypadku każdej istniejącej już wady wzroku.