Opakowanie

Cena

  • 49,00 zł - 162,00 zł

Soczewki Biofinity

Cooper Vision Biofinity Multifocal 3 sztuki

Biofinity Multifocal 3 sztuki

Cena: 92,00 zł

Cooper Vision Biofinity 3 sztuki

Biofinity 3 sztuki

Cena: 49,00 zł było: 69,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49.00 zł

Cooper Vision Biofinity XR 3 sztuki

Biofinity XR 3 sztuki

Cena: 77,00 zł

Cooper Vision Biofinity Toric 3 sztuki

Biofinity Toric 3 sztuki

Cena: 67,00 zł

Cooper Vision Biofinity 6 sztuk

Biofinity 6 sztuk

Cena: 99,00 zł było: 129,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99.00 zł

Cooper Vision Biofinity Toric XR 3 soczewki

Biofinity Toric XR 3 sztuki

Cena: 162,00 zł za 3 szt.

Soczewki Biofinity

Codzienne zakładanie i zdejmowanie soczewek kontaktowych może być kłopotliwe, z pewnością zaś wiele osób zniechęca do ich stosowania. Odpowiedzią na ten problem są soczewki miesięczne Biofinity night&day. Tego typu soczewki mogą być bezpiecznie noszone przez cały miesiąc bez konieczności zdejmowania nawet na noc. Przez 29 nocy w miesiącu można więc w nich spać bez poczucia dyskomfortu. Soczewki night&day wykonane są z miękkiego, nowoczesnego materiału łączącego zalety hydrożelu i silikonu. Dodatkowo o optymalny poziom nawilżenia soczewki dba technologia Aquaform®. Dzięki temu można nosić soczewki cały czas bez obawy o wysuszenie oka. Co istotne, soczewki Biofinity przeznaczone są dla osób z każdą wadą wzroku. W serii znajdują się soczewki dla zmagających się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, astygmatyzmem, a także prezbiopią. Miesięczne, całodobowe soczewki Biofinity to zatem wysoka wygoda, brak konieczności codziennego zakładania i zdejmowania soczewek, a także szeroka gama produktów dla każdego z Państwa.

Soczewki night&day – komfort dla każdego

Osoby noszące na co dzień soczewki kontaktowe mogą poddawać w wątpliwość komfort stosowania ich non stop. Soczewki miesięczne night&day są jednak stworzone z myślą o wygodzie podczas długofalowego noszenia, dlatego wykonuje się je z innego materiału, niż klasyczne soczewki kontaktowe. Dzięki temu o wiele lepiej przepuszczają tlen do rogówki oka, zapewniając ochronę podczas użytkowania, a ryzyko rozwoju infekcji i chorób okulistycznych znika. Wyższa przepuszczalność tlenu zapobiega również wysychaniu oka i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia.

Soczewki night&day przeznaczone są dla tych z Państwa, którym zależy na komforcie wyraźnego widzenia o każdej porze doby. Są więc dobrym wyborem dla osób pracujących i aktywnych nocą i za dnia, a także spędzających wiele godzin dziennie przed ekranem komputera. Pracownicy biurowi narażeni są na zmęczenie wzroku i niedotlenienie, zatem soczewki miesięczne całodobowe wysokiej jakości dobrze się u nich sprawdzą. Polecane są również kierowcom, pracownikom zatrudnionym w trybie kilku zmianowym, osobom pełniącym nocne dyżury.

Bezpieczeństwo stosowania soczewek miesięcznych

Całodobowe miesięczne szkła kontaktowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać wysoki komfort noszenia i bezpieczeństwo. Ze względu na to, że z założenia znajdują się na oczach przez całą dobę, przed rozpoczęciem stosowania warto udać się do okulisty lub optometrysty. Trzeba bowiem pamiętać, że w przypadku wrażliwych oczu lub występowania stanów zapalnych czy suchego oka, należy zachować ostrożność. To, czy organizm będzie dobrze tolerować soczewki całodobowe, zależy od zdrowia oczu.

Stosując soczewki night&day, nie trzeba ich codziennie dezynfekować płynem do soczewek, jednak w taki płyn warto się zaopatrzyć. Początkowo, aby przyzwyczaić oczy do nieustannej obecności soczewki, powinno się stopniowo wydłużać czas noszenia, aby ostatecznie zakładać je raz w miesiącu.

Nosząc soczewki całodobowe, należy uważać, by nie miały kontaktu z wodą. Kobiety nakładające makijaż powinny zwracać szczególną uwagę, aby nie zabrudzić soczewki tuszem do rzęs, ponieważ usunięcie cząstek maskary może być trudne.