Producent:
Manufacturer logo

Biofinity XR 3 sztuki

Cena: 77,00 zł

Ta sama moc na obu oczach?

Lewe i prawe oko
Tak Nie
Moc
Promień krzywizny
Średnica
Ilość opakowań
Razem:
77,00 zł

Opis produktu:

Charakterystyka soczewek Biofinity XR:

Są to silikonowo-hydrożelowe soczewki miesięcznej wymiany wykonane z materiału Comfilcon A. W materiale tym zawiązują się cząsteczki wody, co sprawia, że zarówno oko, jak i soczewka są doskonale nawilżone i odporne na wysychanie przez cały okres ich stosowania.

Soczewki Biofinity XR (podobnie jak pozostałe soczewki z rodziny Biofinity) cechuje wysoki poziom przepuszczalności tlenu (Dk/t=128), co ma bezpośredni wpływ na doskonałą kondycję oczu i wysoki komfort noszenia soczewek. Nawet przy nieustannym noszeniu soczewek oczy nie są zaczerwienione, ani podrażnione. Wszystkie soczewki z rodziny Biofinity mają gładką, wysoce zwilżalną powierzchnię odporną na gromadzenie się osadów.

Ogromne znaczenie dla komfortu noszenia soczewek Biofinity XR ma również ich konstrukcja. Mają one gładkie, zaokrąglone krawędzie, które minimalizują interakcję z powiekami, zapewniając maksymalnie wysoki komfort.

Soczewki Biofinity XR wyposażono w specjalny system neutralizujący aberracje. Poprawia on ostrość wzroku poprzez minimalizację aberracji sferycznych, którymi obarczone są zarówno soczewka kontaktowa jak i ludzkie oko.

Dla kogo soczewki Biofinity XR?

Są to soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z dużymi wadami krótkowzroczności i dalekowzroczności. Biofinity XR produkowane są w mocach ujemnych od -20 D do -12,5 D oraz w mocach dodatnich od +8,5 do +15 D. Ze względu na wysoki stopień uwodnienia soczewki i optymalny poziom przepuszczalności tlenu, soczewki Biofinity XR polecane są osobom, które odczuwały dyskomfort noszenia i wysychanie wcześniej stosowanych soczewek.

Producent: CooperVision
Rodzaj: Soczewka całodobowa miesięczna
Materiał: Comfilcon A
Uwodnienie: 46%
Przepuszczalność tlenu: 128 Dk/t
Dostępne promienie krzywizny: 8.6 mm
Dostępność: ok. 14 - 21 dni roboczych
 

Opinie:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.