Soczewki 24 h

MonoVision MonoVision Ultra HD Overnight ™ 3 soczewki

MonoVision Ultra HD Overnight ™

Cena: 89,00 zł za 3 szt.

Johnson & Johnson Acuvue Oasys 6 sztuk

Acuvue Oasys 6 sztuk

Cena: 77,99 zł było: 99,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 73.00 zł

Alcon Air Optix Night&Day Aqua 3 sztuki

Air Optix Night&Day Aqua 3 sztuki

Cena: 95,00 zł za 3 szt.

Alcon Air Optix Night&Day Aqua 6 sztuk

Air Optix Night&Day Aqua 6 sztuk

Cena: 170,00 zł za 6 szt.

Cooper Vision Biofinity Multifocal 3 sztuki

Biofinity Multifocal 3 sztuki

Cena: 92,00 zł

Cooper Vision Biofinity XR 3 sztuki

Biofinity XR 3 sztuki

Cena: 77,00 zł

Cooper Vision Biofinity 3 sztuki

Biofinity 3 sztuki

Cena: 49,00 zł było: 69,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49.00 zł

Cooper Vision Biofinity 6 sztuk

Biofinity 6 sztuk

Cena: 99,00 zł było: 129,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99.00 zł

Cooper Vision Biofinity Toric XR 3 soczewki

Biofinity Toric XR 3 sztuki

Cena: 162,00 zł za 3 szt.

MonoVision MonoVision Ultra HD Overnight ™ - MultiBOX 6 soczewek

MonoVision Ultra HD Overnight ™ - MultiBOX 6 soczewek

Cena: 151,30 zł było: 178,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 142.80 zł

Johnson & Johnson ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL

ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL

Cena: 152,10 zł za 30 szt.

Johnson & Johnson 1-DAY Acuvue® MOIST Multifocal

1-DAY Acuvue® MOIST Multifocal

Cena: 92,00 zł za 30 szt.

Bausch&Lomb Bausch+Lomb Ultra One Day 30 szt.

Bausch+Lomb Ultra One Day 30 szt.

Cena: 107,10 zł

MonoVision Daily Premium Multifocal 30 szt.

Daily Premium Multifocal 30 szt.

Cena: 134,10 zł

Alcon Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.

Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.

Cena: 134,10 zł

Alcon Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.

Cena: 89,10 zł

Alcon PRECISION1™ 30 szt.

PRECISION1™ 30 szt.

Cena: 80,10 zł

Johnson & Johnson ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ Technology 90 soczewek

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ Technology 90 soczewek

Cena: 251,10 zł

Bausch&Lomb Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.

Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.

Cena: 252,00 zł

Bausch&Lomb Soflens Daily Disposable 90 szt.

Soflens Daily Disposable 90 szt.

Cena: 112,99 zł

Soczewek 24 h nowej generacji

Soczewki kontaktowe mają długą historię - kiedyś używano szklanych modeli obejmujących całą gałkę oczną, które były niezwykle niewygodne i mogły raczej zrobić krzywdę krótkowidzowi czy dalekowidzowi, niż mu pomóc. Na szczęście wraz z rozwojem techniki okulistycznej wprowadzono soczewki nakładane na samą rogówkę, wykonane z dużo lżejszych i przepuszczających powietrze materiałów. W 1999 roku zaczęto stosować do produkcji szkieł korekcyjnych hydrożelowo-sylikonowy materiał, który był prawdziwą rewolucją - przewietrzność, dobrze nawilżone oko i kompletna wygoda to cechy rozpoznawcze soczewek 24 h nowej generacji. Dostępne na rynku są już także soczewki 24 h typu NIGHT & DAY, których nie trzeba zdejmować przed snem. Te szkła kontaktowe do ciągłego noszenia występują w wersjach: dobowej, tygodniowej i miesięcznej. Dla ich użytkowników to prawdziwe wybawienie - nie trzeba ich codziennie wyjmować i zdejmować oraz kupować specjalnych soczewkowych akcesoriów, w rodzaju opakowania na soczewki czy płynu. Także podczas podróży jest to wyśmienita opcja - nie trzeba martwić się o nic, mogąc wesoło spędzać czas z “kontaktami”, które są zawsze na oku. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo soczewki całodobowe takich firm jak Alcon, Cooper Vision czy Bausch & Lomb.

Soczewki zawsze przy Tobie!

Niektórzy nie są w stanie przekonać się do codziennego ubierania i ściągania soczewek. Nie chcą rano w pośpiechu szukać swoich “kontaktów”, które leżą w opakowaniu i i szybko ich ubierać, przy okazji szczotkując zęby, czy pijąc kawę. Przy większej wadzie wzroku trudno jest też rano wstać i niewiele widząc dotrzeć do łazienki. Soczewki 24 h całodobowe sprytnie rozwiązują ten problem - niezależnie, czy jest wczesny ranek, środek nocy czy pełnia dnia, zawsze widzi się w nich znakomicie. Pozostaje jednak pytanie - czy soczewki do ciągłego noszenia są dla wszystkich? Specjaliści w rodzaju okulistów czy optometrystów nie polecają ich osobom ze skłonnością do tzw. suchego oka. Jeśli Twoje oko jest często suche, zaczerwienione i nie produkuje dostatecznego nawilżenia, warto zdecydować się raczej na soczewki zdejmowane jednodniowe, dwutygodniowe lub miesięczne, aby Twój narząd wzroku mógł w nocy odpocząć. Jeśli jednak ma się ochotę wybrać soczewki 24H mimo skłonności do wysuszonych oczu, warto dodatkowo używać nawilżających kropli do oczu. Pamiętać także należy o tym, aby przed wyborem swojego ulubionego modelu soczewek przejść podstawowe badania okulistyczne - średnica rogówki, jej wierzchołek czy ostrość widzenia muszą być zbadane przed zdecydowaniem się odpowiedni typ szkieł kontaktowych.

Czy soczewki do ciągłego noszenia można zdejmować?

Są osoby, które kupują soczewki stałe i od czasu do czasu decydują się na ich zdejmowanie, traktując je jak soczewki, które się ściąga.Przy “kontaktach” ściśle przeznaczonych do ich codziennego wyjmowania i zakładania nie ma takiej możliwości - jeśli ktoś spróbowałby utrzymać je na oku przez dłuższy czas, skończyłoby się to suchością, zaczerwienieniem oraz specyficzną “mgiełką”, która pojawiłaby się przed oczami. Gdy używa się szkieł kontaktowych NIGHT & DAY, warto pamiętać o tym, aby nie miały one kontaktu z wodą. Kobiety powinny uważać także podczas malowania, aby nie zostawić na powierzchni soczewki cząstek tuszu.

Czas okularów minął?

Okulary od wieków służyły do korygowania wzroku, występując w różnych modelach o różnych mocach. Gdy jednak na rynku rozgościły się soczewki nowej generacji, wykonane z silikonu i hydrożelu - okulary nie były w stanie wytrzymać ich konkurencji. Soczewki zdecydowanie lepiej spisują się podczas sportu i aktywności - nie spadają, nie przeszkadzają, można poczuć się w nich swobodnie i zupełnie zapomnieć o swojej wadzie wzroku. Nie zaparowują się także wraz z przechodzeniem z pomieszczenia do pomieszczenia o różnej temperaturze, nie odbijają refleksów światła, pozwalają na korzystanie z pełnego pola widzenia oraz nie osiadają na nich krople deszczu. Jeśli chcieliby Państwo zdecydować się na swoje pierwsze soczewki, warto zapoznać się z naszą szeroką ofertą soczewek sferycznych, kolorowych, torycznych czy progresywnych, które dostarczane są przez światowej klasy firmy, w rodzaju Bausch & Lomb czy Johnson & Johnson.