Soczewki jednodniowe

Sortowanie

Dlaczego jednodniowe soczewki kontaktowe?

Soczewki jednodniowe to produkty przeznaczone są do jednorazowego użytku - codziennie zakłada się na oczy nową, świeżą parę. Dzięki temu nie wymagają stosowania żadnych pojemniczków do ich przechowywania, płynów do czyszczenia czy środków pielęgnujących. Jeśli poszukujesz soczewek kontaktowych, które zepewnią Ci maksymalny komfort użytkowania, wygodę w codziennym stosowaniu i zagwarantują pełne bezpieczeństwo, czy też masz alergię to powinieneś wybrać soczewki jednodniowe. Sterylne i jednorazowe opakowania soczewek, to główne zalety tych soczewek, ale nie jedyne. Jeżeli używasz soczewek okazjonalnie, używając ich np. tylko do sportu (nawet wyczynowego), na specjalnje okazje, są powinieneś używać właśnie soczewek jednodniowych. Soczewki te są także znakomitą alternatywą dla wszystkich osób z wadami wzroku, które nie chcą lub nie mogą w wielu sytuacjach nosić tradycyjnych okularów.

 

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości czy soczewki jednodniowe są dla Ciebie, to wyobraź sobie, że każdego dnia, dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz zakładasz na oczy świeże, czyste soczewki, które po wykorzystaniu wyrzucasz do kosza, a następnego dnia znów sięgasz po nową, sterylną parę. Bez konieczności pielęgnowania, przechowywania - wygodne i higieniczne - idealne rozwiązanie dla każdego.

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór soczewek jednodniowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród najpopularniejszych soczewki marki:

Acuvue:

- 1-Day Acuvue TruEye,

- Acuvue Oasys 1-Day

Mono Vision:

- MonoVision Daily HD,

- MonoVision Daily GMA,

Alcon:

- Dailies Total1,

- Dailies Aqua Comfort Plus,

Cooper Vision:

- MyDay,

- Proclear 1-Day,

- BioMedics 1-Day,

Bausch &Lomb:

- Soflens Daily Disposable.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś - kup najczęściej wybierane soczewki kontaktowe na świecie.

+