Producent:
Manufacturer logo

See L’eau EyeCare AloeVera Drops™ 10 ml

Cena: 42,00 zł
Ilość opakowań
Razem:
42,00 zł

Opis produktu:

Nawilżające krople żelowe do oczu wrażliwych, z Hialuronianem sodu 0,3% oraz ekstraktem z aloesu. Chronią przed podrażnieniami, suchością oraz zmęczeniem oczu. Kompatybilne z soczewkami kontaktowymi. Bez konserwantów, bez fosforanów, bez boranów.

See L’eau AloeVera Drops to krople oparte na innowacyjnej formule łączącej naturalne składniki z brakiem konserwantów, która odbudowuje i poprawia jakość filmu łzowego. Dzięki temu rekomendowane są jako produkt pierwszego wyboru przy dolegliwościach związanych z suchym okiem, pieczeniem, uczuciem piasku pod powiekami, swędzeniem, podrażnieniami i zmęczeniem oczu (ze szczególnym uwzględnieniem cyfrowego zmęczenia wzroku powodowanego długotrwałą praca przed monitorem).

Kluczowe cechy i korzyści:

  • Brak konserwantów – sprawia, że krople są bezpieczne w stosowaniu, szczególnie dla użytkowników soczewek kontaktowych. Dzięki brakowi konserwantów wyeliminowane jest ryzyko podrażnienia oczu i nasilenia objawów suchości. Wybrane konserwanty w popularnych kroplach do oczu mogą uszkadzać materiał soczewki kontaktowej.
  • Zawartość aloesu w kroplach - działa grzybobójczo, pomaga zachować najwyższą higienę oczu oraz łagodzi skutki działania czynników zewnętrznych (suche i zanieczyszczone powietrze, kurz, sztuczne oświetlenie, klimatyzacja). Żelowa formuła pomaga w stabilnym utrzymaniu kropli na powierzchni oka, dzięki czemu poziom nawilżenia jest znacznie wyższy niż w przypadku kropli płynnych.
  • Bardzo wysoka zawartość hialuronaniu sodu, czyli składnika naturalnie występującego w filmie łzowym zapewnia użytkownikowi kropli natychmiastowe uczucie nawilżenia, które trwa przez wiele godzin. Dzięki temu użytkownicy soczewek kontaktowych mogą cieszyć się jeszcze dłuższym komfortem, nawet po całym dniu noszenia soczewek.
  • Brak fosforanów i boranów w składzie kropli powoduje, że są one najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla każdego użytkownika, szczególnie dla pacjentów z wrażliwymi oczami.
  • Aplikator – specjalnie zaprojektowana butelka zabezpiecza roztwór kropli przed nadkażeniem i pozwala zachować sterylność kropli przez cały okres użytkowania preparatu. Dozownik kropli wyposażony jest w pompkę z końcówką dozującą oraz system wspomagający zakraplanie. Opakowanie to jest gwarancją zachowania sterylności kropli bez konserwantów do 3 miesięcy po otwarciu.

Parametry produktu:

Producent: Avizor SA

Pojemność: 10 ml
Przydatność do użytku po otwarciu: do 90 dni

Skład preparatu: AloeVera żel, Hialuronian Sodu 0,3%, ETDA, izotoniczny buforowany roztwór soli fizjologicznej pH 7.2

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Opinie:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.