Opakowanie

Cena

  • 65,00 zł - 91,00 zł

Johnson & Johnson

Johnson & Johnson Acuvue Oasys 6 sztuk

Acuvue Oasys 6 sztuk

Cena: 73,00 zł było: 99,00 zł

Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist 30 sztuk

Acuvue 1-Day Moist 30 sztuk

Cena: 71,00 zł za 30 szt.

Johnson & Johnson Acuvue 2 - 6 sztuk

Acuvue 2 - 6 sztuk

Cena: 65,00 zł za 6 szt.

Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism 30 szt.

Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism  30 sztuk

Cena: 83,00 zł

Johnson & Johnson Acuvue Oasys 1-Day 30 szt.

Acuvue Oasys  1-Day 30 sztuk

Cena: 91,00 zł było: 119,00 zł

Johnson&Johnson – doświadczenie i społeczna odpowiedzialność

Johnson&Johnson to szeroko rozpoznawalna na całym świecie marka nie tylko w branży kosmetycznej, ale również medycznej. Jest to producent między innymi wysokiej klasy soczewek kontaktowych ACUVUE. Ten amerykański koncern, powstały w 1886 r., jest obecny na polskim rynku od 1990 roku. Pierwsze soczewki udostępnił w 1988 r. Johnson&Johnson słynie z odpowiedzialności społecznej za swoje wyroby, dążąc do ich ciągłego udoskonalania.

Do producenta należą takie marki jak: Neutrogena, Nizoral, Listerine, Compeed, Le Petit Marseillais, Clean&Clear, Johnson’s Baby, Nicorette i wiele innych.                                                                                                    

Soczewki Johnson&Johnson - marka Acuvue

Marka Acuvue, łącząc naukę, technologię oraz szerokie potrzeby osób z wadami wzroku, proponuje rozwiązania odpowiadające zarówno krótkowidzom, dalekowidzom czy astygmatykom, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort tak codziennego, jak i sporadycznego użytkowania produktów. Markę wyróżnia bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.

Soczewki jednodniowe

Acuvue 1-Day TruEye – niezwykle delikatne soczewki silikonowo-hydrożelowe zostały wyprodukowane z myślą o łatwości w ich zakładaniu, ponieważ posiadają znacznik 123 – można szybko zweryfikować, czy soczewka jest na dobrej stronie. Ponadto są niezwykle wygodne w noszeniu, gdyż są właściwie niewyczuwalne na oczach: ich powierzchnia jest bardzo delikatna dzięki zastosowaniu technologii HydraClear. Ponadto soczewki Acuvue 1-Day TruEye posiadają filtr UV klasy 1, co wspomaga ochronę wzroku przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Acuvue 1-DAY Moist – to soczewki hydrożelowe, do których stworzenia zastosowano technologię Lacreon, wspomagającą utrzymanie ich świeżości oraz nawilżenia, zabezpieczając przed gromadzeniem się na nich osadów białkowo-lipidowych. Podobnie jak Acuvue 1-Day TruEye, soczewki te zostały wyposażone w filtr  UV klasy 1.

Acuvue 1-DAY Moist for Astigmatism – to wersja  soczewek Acuvue 1-DAY Moist dedykowana astygmatykom, gdyż umożliwia stabilne widzenie, zapewniając tym samym długotrwały komfort.

Acuvue Oasys 1-Day – do stworzenia tych soczewek wykorzystano z kolei technologię HydraLuxe, inaczej nazywaną technologią zintegrowanej łzy. Pomaga ona w utrzymaniu stabilizacji filmu łzowego, co z kolei jest istotne przy nawilżeniu zarówno soczewki, jak i oka. Soczewki te dedykowane są krótko- i dalekowidzom, zwłaszcza tym prowadzącym aktywny tryb życia, gdyż cechują się wysoką przepuszczalnością tlenu. Poleca się je także tym, którzy spędzają bardzo dużo czasu przed ekranami komputerów, telewizorów czy smartfonów. Soczewki Acuvue Oasys 1-Day te posiadają również filtr UV klasy 1.

Soczewki dwutygodniowe

Acuvue Oasys – to miękkie soczewki silikonowo-hydrożelowe, cechujące się wysokim stopniem uwodnienia, dzięki zastosowaniu systemu nawilżenia Hydraclear Plus. Zapewniają przejrzystość widzenia, a przy tym są bardzo wygodne w noszeniu. Mają wysoką przepuszczalność tlenu, co dodatkowo dba o zdrowie oczu. W trybie dziennym mogą być używane przez dwa tygodnie, natomiast w przypadku korzystania z nich w dzień i w nocy – przez tydzień. Dodatkowo posiadają filtr UV klasy 1, co chroni oczy przed promieniowaniem UVA i UVB.

Acuvue Oasys for Astigmatism – to toryczna wersja soczewek Acuvue Oasys odpowiadająca potrzebom astygmatyków, gdyż poza mocą posiada również oś i cylinder.

Acuvue® 2 – to soczewki hydrożelowe cechujące się 58-procentowym uwodnieniem. Nie jest to nowy produkt, a mimo to wciąż ma swoich wiernych zwolenników ze względu na komfort, który zapewnia. Soczewki te są wyposażone w filtr UV klasy 2.