Opakowanie

Cena

  • 60,00 zł - 170,00 zł

Soczewki Air Optix

Alcon Air Optix Aqua 6 sztuk

Air Optix Aqua 6 sztuk

Cena: 105,00 zł było: 129,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99.00 zł

Alcon Air Optix Aqua 3 sztuki

Air Optix Aqua 3 sztuki

Cena: 60,00 zł było: 79,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79.00 zł

Alcon Air Optix Night&Day Aqua 3 sztuki

Air Optix Night&Day Aqua 3 sztuki

Cena: 95,00 zł za 3 szt.

Alcon Air Optix Night&Day Aqua 6 sztuk

Air Optix Night&Day Aqua 6 sztuk

Cena: 170,00 zł za 6 szt.

Alcon Air Optix Colors 2 sztuki

Air Optix Colors 2 sztuki

Cena: 70,00 zł

Alcon Air Optix plus Hydra Glyde 3 sztuki

Air Optix plus Hydra Glyde 3 sztuki

Cena: 69,00 zł za 3 szt.

Alcon Air Optix plus Hydra Glyde 6 sztuki

Air Optix plus Hydra Glyde 6 sztuki

Cena: 93,00 zł było: 119,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 93.00 zł

Alcon Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism 3 soczewki

Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism 3 soczewki

Cena: 89,00 zł

Alcon Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism 6 soczewek

Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism 6 soczewek

Cena: 152,00 zł

Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal 6 szt.

Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal 6 szt.

Cena: 168,99 zł za 6 szt.

Alcon Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal 3 szt.

Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal 3 szt.

Cena: 88,99 zł za 3 szt.

Soczewki Optix

Osoby, którym zdarza się zasnąć bez ściągnięcia wcześniej szkieł kontaktowych powinny rozważyć soczewki miesięczne Optix, wśród których znajdują się modele przeznaczone do ciągłego trybu noszenia oraz z możliwością okazjonalnego spania. Są one wygodne oraz praktycznie niewyczuwalne. W ich budowie wykorzystano nowoczesne technologie, które zapewniają optymalne nawilżenie oczu nawet przy ciężkich warunkach. Szkła kontaktowe Optix zostały stworzone przez znanego na rynku optycznym producenta Johnson & Johnson. Decydując się na ich zakup w naszym sklepie. mają Państwo pewność, że są to skuteczne soczewki wykonane z najwyższej jakości materiału silikonowo-hydrożelowego.

Rodzaje miesięcznych szkieł kontaktowych Optix

Soczewki miesięczne obecnie cieszą się największą popularnością. Należą one do grupy szkieł miękkich, które charakteryzują się niezwykłą elastycznością oraz wysoką przepuszczalnością tlenu. Wśród nich znajdują się soczewki Optix, które dzielą się na:

●        Soczewki toryczne przeznaczone do korekcji astygmatyzmu

●        Soczewki łączące technologie HydraGlyde i SmartShield

●        Soczewki multifokalne (progresywne)

●        Soczewki kolorowe (kosmetyczne)

Ta ostatnia propozycja szczególnie spodoba się osobom, które chcą nie tylko zadbać o swój wzrok, ale również o atrakcyjny wygląd oczu. Za pomocą kolorowych soczewek można zmienić swoje spojrzenie w wyrazisty sposób lub delikatnie podkreślić ich naturalny wygląd.

 Dla kogo przeznaczone są soczewki Air Optix?

Wśród soczewek kontaktowych Air Optix można znaleźć szkła o zakresie mocy od -12,00 do +8,00, dzięki czemu mogą z nich korzystać zarówno osoby borykające się z dalekowzrocznością, jak i krótkowzrocznością. Dla astygmatyków natomiast zostały przygotowane specjalne kontakty toryczne, które w łatwy sposób dopasują się do kształtu oka. Natomiast osoby, u których pojawił się problem ze starczowzrocznością powinny rozważyć multifokalne soczewki Air Optix. Tego typu szkła zapewniają dokładne widzenie z bliska oraz daleka. Wszystkie soczewki Optix zawierają specjalny system nawilżający, który likwiduje uczucie suchości oczu oraz chroni je przed zanieczyszczeniami. Dzięki takiej budowie sprawdzą się nawet w bardzo suchych i zadymionych miejscach. 

Soczewki Optix – korzyści oraz prawidłowe użytkowanie

Niewątpliwym atutem soczewek Optix jest ich wysoka jakość wykonania. W ich produkcji zastosowano oddychający materiał HEMA, który dostarcza oczom wysoką porcję tlenu. Dodatkowo zastosowane w nich technologie nie przepuszczają do gałki ocznej żadnych osadów. Nie wywołują one uczucia swędzenia, pieczenia oraz zaczerwienienia oczu. Odpowiednie nawilżenie soczewek Air Optix zapewnia komfort podczas noszenia przez cały czas. Szkła posiadają cienką i delikatną strukturę, którą w łatwy sposób można zaaplikować. W przypadku niektórych soczewek nie ma konieczności ich zdejmowania. Są one przeznaczone do noszenia przez cały miesiąc, zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Przed ich użyciem należy jednak dokładnie przeczytać instrukcje lub skonsultować wybór soczewek ze specjalistą.