Marka

Cena

  • 15,00 zł - 23,00 zł

Pojemność

lensVision

lensVision lensVision MPSol 360 ml

lensVision MPSol 360 ml

Cena: 19,99 zł

lensVision lensVision MPSol 120 ml

lensVision MPSol 120 ml

Cena: 14,99 zł

lensVision lensVision Unique 350 ml

lensVision Unique 350 ml

Cena: 23,00 zł

lensVision lensVision Unique 120 ml

lensVision Unique 120 ml

Cena: 17,00 zł

Produkty LensVision

LensVision to synonim produktów dedykowanych wymagającym klientom – w naszym asortymencie znajdują się wszelkie niezbędne akcesoria tej marki związane z codziennym używaniem zarówno soczewek kontaktowych, jak i okularów.

Wybór jest bardzo szeroki – od płynów do soczewek, poprzez płyny do czyszczenia okularów, krople do oczu, ściereczki, różnorodne etui do przechowywania soczewek wraz z pęsetami, a także płyn do czyszczenia okularów. Akcesoria te znacznie ułatwiają codzienne życie osobom z wadami wzroku. Zaniedbanie elementów pielęgnacyjnych nie tylko znacznie obniża komfort życia, ale może być nawet niebezpieczne dla zdrowia.

 Płyny do soczewek kontaktowych

 LensVision proponuje optymalne i wszechstronne rozwiązania umożliwiające płukanie, czyszczenie, dezynfekcję i przechowywanie soczewek kontaktowych. Płyny do soczewek usuwają z nich osady białkowe, jednocześnie nawilżając, co pozwala na bezpieczne korzystanie ze wszystkich zalet życia bez okularów, pomimo wady wzroku. Płyny tej marki mają bardzo delikatny skład, dlatego sprawdzą się nawet u osób cierpiących na nadwrażliwość oczu lub alergików.

 Ponieważ produkt należy zużyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia, producent zaproponował różne pojemności, aby odpowiedzieć na potrzeby zarówno tych, którzy korzystają z soczewek na co dzień, jak i tych, którzy noszą je tylko od święta – będą mieć możliwość wykorzystania płynu w całości. Do każdego z płynów producent dołącza pudełeczko na soczewki, co pozwala na regularną jego wymianę i tym samym podnosi higienę korzystania z soczewek.

 Osobom o wrażliwych oczach szczególnie polecamy bardzo delikatny płyn lensVision Unique, który skutecznie dba o dokładne usunięcie wszystkich drobnoustrojów, które mogą być szkodliwe dla oczu. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu hialuronianu sodu, naturalnie występującego w filmie łzowym, bardzo intensywnie nawilża soczewkę. Polecany jest do soczewek miękkich – wykonanych zarówno z materiału hydrożelowego, jak i najnowocześniejszych, silikonowo-hydrożelowych. 

 Płyn lensVision MPSol sprawdzi się przy wszystkich miękkich rodzajach soczewek. Skutecznie je dezynfekuje i czyści, usuwając nawet najtrudniejsze osady białkowe. Dodatkowo nawilża soczewki. Jest to rozwiązanie na potrzeby osób, które poszukują optymalnego balansu pomiędzy wysoką jakością, a dobrą ceną.

 W ofercie znajdują się również krople do oczu, które przydadzą się w sytuacjach, gdy oczy są zmęczone lub podrażnione – polecane są zwłaszcza osobom, spędzającym bardzo dużo czasu przy komputerze.

 Płyny do czyszczenia okularów

Płyny do czyszczenia marki LensVision sprawdzą się w pielęgnacji zarówno mineralnych, organicznych, korekcyjnych, jak i słonecznych soczewek okularowych. Pozwalają na utrzymanie okularów w czystości – bez kropel, zacieków czy smug. W przypadku regularnej pielęgnacji, jest to również sposób na uniknięcie trwałych zabrudzeń czy rys i możliwość zachowania wyraźnego obrazu.

 Akcesoria do soczewek kontaktowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo również pojemniki i etui na soczewki w bardzo oryginalnych kształtach i kolorach, które są prostym sposobem na umilenie procesu zakładania soczewek. Do wyboru są również modele z pęsetą,  która chroni soczewki przed zabrudzeniami możliwymi do naniesienia podczas zakładania ich przy użyciu palców.

 Akcesoria do okularów

 Proponujemy Państwu również ściereczki do okularów z microfibry, perfekcyjnie nadające się do ich czyszczenia, ponieważ nie zostawiają żadnych smug. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala Państwu na wybranie modelu odpowiadającego Państwa zmysłowi estetycznemu.