Popularni producenci i marki:

All Vue Colors 2 sztuki
Promocja trwa do 11.06
  • All Vue Colors 2 sztuki
  • MonoVision All Vue Colors 2 sztuki

Producent: MonoVision

MonoVision All Vue Colors 2 sztuki

Cena: 44,00 zł (było: 50,00 zł) Ilość: 2 sztuk w opakowaniu

Opis produktu:

All Vue Colors są idealne zarówno by uzyskać efekt radykalnej zmiany wyglądu, ale również dla pogłębienia naturalnego odcienia Twoich oczu. Dzięki delikatnej ciemnej obwódce okalającej soczewkę, oko wydaje się wyraziste i dużo większe. Soczewka dodaje blasku Twojemu spojrzeniu.

Dostępne w trzech barwach:
Green- soczysta, głęboka zieleń wyostrzająca spojrzenie;
Brown- nasycony brąz dający porażający efekt;
Blue- naturalny, chłodny odcień błękitu, idealny nawet dla najbardziej wymagających.

W produkcji All Vue Colors zastosowano innowacyjną formułę Edge Out System, dzięki której brzegi soczewek są delikatne i idealnie gładkie. Zwiększa to komfort ich aplikacji i użytkowania.

 

Producent: MonoVision
Rodzaj: Soczewka miesięczna kolorowa
Materiał: 2-HEMA
Uwodnienie: 42%
Dostępne moce: PLANO,
od -0.50 do -6.00 (co 0.25)
Dostępne promienie krzywizny: 8.6 mm
Dostępność: 24 h.
Sprzedaż: na opakowania (2 szt.) 

Bestsellery w tej kategorii:

Sortowanie

Zawsze marzyłeś o innym kolorze oczu? Zastanawiałeś się nad tym, jak wyglądałbyś np. z niebieską, zieloną, brązową, a różnia się od standardowych soczewek niczym oprócz zabarwienia widocznego na tęczówce. Nie musisz się obawiać o swoje oczy barwnik jest całkowicie zatopiony w materiale soczewki a zatem w pełni bezpieczny dla oka. Sprawdź naszą ofertę i spełnij marzenie o zmianie koloru oczu. Przekonasz się, że warto! może nawet fioletową tęczówką? Teraz możesz się przekonać i sprawdzić to na własnych...oczach! W asortymencie naszego sklepu znajdują się kolorowe soczewki kontaktowe, dzięki którym nie tylko będziesz mógł skorygować wadę wzroku,ale także zmienić jego wygląd. Szeroka paleta kolorów, różnorodne marki i zawsze sprawdzone rozwiązania – to główne wyróżniki naszej oferty! W asortymencie sklepu znajdziesz kolorowe soczewki od znanych i cenionych producentów takich jak MonoVision, Johnson&Johnson czy Alcon. Nie zastanawiaj się zbyt długo. Soczewki kolorowe nie różnia się od standardowych soczewek niczym oprócz zabarwienia widocznego na tęczówce. Nie musisz się obawiać o swoje oczy barwnik jest całkowicie zatopiony w materiale soczewki a zatem w pełni bezpieczny dla oka. Sprawdź naszą ofertę i spełnij marzenie o zmianie koloru oczu. Przekonasz się, że warto!